с. Межиріч. Навчально-виховний комплекс з інтернатним відділенням "Межиріцька загальноосвітня школа I-III ступенів імені Івана Семеновича Обдули - дошкільний навчальний заклад "Ромашка""

Методичне об’єднання природничо-математичного циклу

Науково-методична проблема методичного об'єднання:

«Проблемно-креативна спрямованість, емоційна насиченість та інноваційна організація освітньої діяльності на уроках математики, фізики, інформатики»

Основні напрямки роботи методичного об’єднання:

• Підвищення професійної компетентності вчителів.
  • Удосконалення рівня викладання курсу математики, фізики, інформатики по базових, профільних і експериментальних програмах.
  • Забезпечення диференційованого, профільного підходу до навчання.
  • Створення банку інформації про творчі знахідки вчителів.
  • Забезпечення роботи з використанням нових інформаційних технологій у навчально-виховному й управлінському процесі школи.

Задачі МО вчителів математики, фізики, інформатики:

• Знайомство з нормативною та методичною документацією з питань освіти, інформатизації, комп’ютеризації, викладання шкільних курсів математики, фізики, інформатики;
  • Забезпечення професійного, культурного та творчого росту вчителя;
  • Вивчення нового змісту, технологій та методів педагогічної діяльності;
  • Розробка єдиних вимог щодо оцінювання навчальних досягнень учнів;
  • Організація роботи з обдарованими дітьми, проведення олімпіад, конкурсів;
  • Узагальнення передового педагогічного досвіду учителів та впровадження його в практику;
  • Організація відкритих уроків, позакласних заходів;
  • Організація роботи з молодими вчителями.